Подрібнювачі RotaCut - це одна велика група подрібнювачів-шредерів. РотаКат подрібнюють засмічення в результаті різання. Ці мацератори працюють за принципом ножиць, або електричної м'ясорубки. Ротор з чотирма ножами, що обертається на центральному валу, щільно прилягає до ріжучої решітки. Ріжучі кромки ножа і решітки утворюють ріжучу пару, тут подрібнюються речовини і волокна, які потрапили в робочу зону.у вещества и волокна.

Існує близько 10 різновидів подрібнювачів RotaCut. Конкретний тип мацераторів RotaCut підбираються індивідуально під потреби клієнта і під необхідний результат подрібнення. Для вибору типу корпусу РотаКат враховується багато чинників. Одні з важливих факторів - відділення каменів з потоку матеріалу, що подрібнюється. Потрібне таке відділення чи ні?

Ознайомтеся, будь ласка, з основною інформацією про подрібнювачі сімейства RotaCut і визначте найбільш підходящий тип. Зателефонуйте по телефону: 067 5091020. Співробітники нашого офісу допоможуть підібрати інші характеристики РотаКат під Ваші потреби.

 

НЕ ПІДІЙШОВ ТИП ПОДРІБНЮВА? ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ, МИ ОБОВ'ЯЗКОВО ДОПОМОЖЕМО!