Проточний подрібнювач RotaCut серії RCX

Для подрібнення мотузок, волокон та рослин застосовують наші подрібнювачі. Агрегати RotaCut серії RCX – це найсучасніша та найбільш досконала генерація мацераторів серії RotaCut. Подрібнювачі серії RCХ мають максимальну пропускну здатність (до 700 м3/годину) і розраховані на найважчі умови експлуатації при інтенсивному використанні, наприклад, у харчовій промисловості, на біогазових установках або на очисних спорудах.

Внешний вид RotaCut RCX

Подрібнювачі RotaCut RCХ на відміну від RotaCut серії RCQ можуть бути встановлені як на всмоктувальній стороні, перед насосом, так і на напірній стороні, за нагнітаючим насосом. Корпус подрібнювача має збільшену товщину стінок і ребра жорсткості. Мацератор RCX розрахований на внутрішній напірний тиск до 6 Бар. Як і представники інших серій, RotaCut RCX в процесі роботи виконує дві функції: видалення з потоку твердих забруднень (відокремлення важких неплаваючих предметів: каменів, металу) і власне подрібнення вмісту потоку (будь-яких включень, особливо волокон, мотузок, рослин). Для подрібнювачів RotaCut серії RCХ розроблена система автоматичного видалення каменів Debris-Removal-System.

Основним типом приводу для РотаКатів є електродвигуни від 7,5 до 15 кВт, але крім електроприводу, подрібнювачі РотаКат випускаються і з гідравлічними приводами.

Rotacut RCX

 

Принцип роботи проточного подрібнювача:

Перекачувана речовина проходить через корпус подрібнювача RotaCut RCX постійно. Сторонні неплаваючі тіла (камені, металеві предмети і тому подібне) видаляються з потоку самі по собі, за рахунок свого розміру і ваги (падають на дно корпусу). Пізніше вони можуть бути легко видалені через отвір для очищення, вручну або за допомогою автоматичної системи DRS. Решта забруднень в стоках (тканини, волокна, волосся, пластик, дерево) разом з потоком рідини потрапляють в зону подрібнення, на ріжучу решітку, і подрібнюються за допомогою ротора, що обертається, з чотирма ножами.

 

Важливо: подрібнювач RotaCut сам по собі не є насосом і не створює напірного протоку рідини. Для створення необхідного для подрібнення потоку рідини (чи суміші) використовують додаткові насоси. Найчастіше це роторні нагнітаючі насоси, але можуть бути і відцентрові насоси. Потік для подрібнення можна створити і за рахунок різниці висот.

Мацератор встановлюється між ємністю (чи вхідним отвором трубопровода) і насосом, який створює напірний або всмоктуючий тиск. Для безпечної і безаварійної експлуатації насоси ставлять зазвичай після проточного подрібнювача.

Rotacut RCX

Переваги подрібнювача RotaCut RCХ:

 • надійне подрібнення волокнистих та грубих включень;
 • підбір ступеню подрібнення (розміру часток) згідно вимог;
 • захист усіх агрегатів і систем від ушкоджень важкими чужорідними тілами;
 • продумана конструкція для швидкого сервісу і заміни ножів;
 • мінімальні втрати тиску в потоці за рахунок просторого корпусу і великого діаметру ріжучої решітки;
 • різноманітні варіанти приводу для універсального застосування;
 • зносостійкі матеріали і посилена конструкція корпусу для роботи при тиску потоку до 6 Бар.

Для подрібнення забруднень в кислих або лужних агресивних рідинах виготовляються мацератори RotaCut RCХ з корпусом з нержавіючої сталі.

Параметри подрібнення шредера RotaCut визначають такі чинники:

 • початковий розмір часток на вході в мацератор;
 • тип подрібнювача і діаметр ріжучих решіток;
 • швидкість прокачування рідини через корпус подрібнювача;
 • швидкість обертання ротора з ножами;
 • фізичні властивості подрібнюваної речовини (твердість, плинність і тому подібне).

За один робочий прохід реально подрібнити часточку з початковим розміром 40 мм до кінцевого 10 мм. Якщо така ступінь подрібнення недостатня, то застосовується багатоступеневе подрібнення, за першим ступенем ставиться другий подрібнювач, з іншим типом решітки, для тонкого подрібнення.

Якщо Ви вирішили купитип проточний подрібнювач, і Вам підходять основні технічні характеристики мацераторів РотаКат, дзвоніть нашим фахівцям. Ви швидко уточните інформацію, що цікавить Вас, і отримаєте приблизну ціну на подрібнювач RotaCut RCХ.

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ? ДІЗНАТИСЬ ЦІНУ? ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ


Крім підбору та продажу подрібнювачів RotaCut ми здійснюємо сервіс і технічне обслуговування обладнання  виробництва Vogelsang.
На нашому складі в Києві Ви зможете швидко отримати основні запасні частини для мацератора RotaCut, які найбільш зношуються. Ножи та решітки.

Якщо ця коротка інформація Вас зацікавила, телефонуйте нам, і ми відповімо на питання і на запит вишлемо додаткову інформацію

Контакт