Проточний подрібнювач RotaCut серії RC

Впевнене подрібнення мотузок, бинтів, клубків волосся, довгих рослин, що рухаються в потоці каналізаційних стоків. 

Внешний вид RotaCut RC

Проточні подрібнювачі RotaCut серії RC були розроблені фірмою «HugoVogelsang Maschinenbau» GmbH в середині дев'яностих років ХХ століття.

RotaCut RC 3000 Inline

 

Подрібнювачі серії RC найпростіші по конструкції, мають компактні розміри для до оснащення існуючих КНС, пропускна здатність (від 50 до 300 м3/год). Подрібнювачі розраховані на максимальний тиск потоку 2-3 Бар, і встановлюються на всмоктувальній стороні трубопроводів. Сфера застосування така ж що і у інших шредерів серій RotaCut в харчовій промисловості, на біогазових установках або на очисних спорудах. За кілька десятиліть після початку виробництва сотні подрібнювачів RotaCut RC були встановлені і успішно продовжують працювати і сьогодні, на сотнях об'єктів у різних куточках світу.

Всі подрібнювачі сімейства RotaCut розраховані на фланцевий монтаж в трубопровід.

 

 

Як і побратими інших серій, подрібнювач RotaCut RC в процесі роботи успішно виконує дві функції:

  1. відокремлює з потоку камені, метал, і інші тверді забруднення;
  2. подрібнює волокна, мотузки, шпагат, текстиль, шматки деревини і рослин.

Подрібнювачі RotaCut серій RC мають найбільший вибір типів корпусів для різноманітних задач з подрібнення.

Привід обертання ротора з ножами здійснюється від електродвигуна з редуктором, потужністю від 1,5 до 7,5 кВт, привід від гідромотора є також можливим. Частота обертання ротора з ножами складає 80-300 об/хв. в залежності від потреб Замовника.

Принцип роботи мацераторів RotaCut RC:

Речовина яка перекачується протікає через корпус подрібнювача RotaCut RC постійно. Чужорідні тіла (камені, металеві предмети і т.п.) відокремлюються з потоку за рахунок свого розміру і ваги (падають на дно корпусу). Пізніше вони можуть бути легко видалені через отвір для очищення, вручну. Решта плаваючих забруднень в стоках (тканини, мотузки, волосся, пластик, дерево) разом з потоком рідини потрапляють на ріжучу решітку і подрібнюються на ріжучій решітці за допомогою ротора з чотирма або трьома ножами.

Відео роботи подрібнювача:

Що потрібно для надійного подрібнення волокон і мотузок?

Для розрізання волокон або мотузок (ми знаємо це на прикладі звичайних ножиць) дуже важлива гострі ріжучі кромки ножів і достатній притиск двох кромок один до одного. У RotaCut притиск і відновлення кромки здійснюється автоматично. За притиском ножа до решітки стежить пружина на роторі з ножами або автоматична система АСС.

Принцип работы RotaCut RC

Самозаточення ножів* (певне відновлення ріжучої кромки) відбувається за рахунок регулярної зміни напрямку обертання ротора з ножами, в автоматичному режимі, без участі оператора. Задня кромка плаского ножа, по напрямку обертання ротора, частково відновлюється.

Важливе зауваження:

Подрібнювач RotaCut, сам по собі, не створює проток рідини. Це - не відцентровий насос. Для створення руху необхідної кількості рідини (або суспензії) для подрібнення, використовуються додаткові насоси. Це можуть бути як роторні, так і відцентрові насоси.

Мацератор ставиться зазвичай перед насосним обладнанням, щоб найкращим чином захистити насос від блокування засміченнями. Блок управління подрібнювачем здійснює постійний контроль за роботою, по певним технічним параметрам попереджає виникнення нештатних ситуацій. 

 

 

 Для подрібнення забруднень в агресивних рідинах застосовуються агрегати RotaCut RC з робочими елементами та корпусом з нержавіючої сталі. 

Технічні особливості подрібнювачів RotaCut RC:

  • надійне подрібнення волокнистих і грубих включень;
  • підбір  ступеню подрібнення згідно необхідних вимог;
  • захист всіх агрегатів і систем від пошкоджень важкими чужорідними тілами;
  • продумана конструкція для швидкого сервісу і заміни ножів;
  • фланцевий монтаж та компактні розміри для дооснащення існуючих КНС;
  • різні типи корпусів для надійної роботи з різними забрудненнями;
  • різноманітні варіанти приводу для універсального застосування.
ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ? ДІЗНАТИСЬ ЦІНУ? ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ


Якщо Ви вирішили купити проточний подрібнювач, і Вам підходять основні технічні характеристики мацераторів РотаКат, телефонуйте нашим фахівцям. Ви швидко отримаєте інформацію, яка Вас цікавить і отримаєте приблизну ціну на подрібнювач RotaCut RC.

Крім підбору та продажу подрібнювачів RotaCut ми здійснюємо сервіс і технічне обслуговування проточних подрібнювачів виробництва Vogelsang.

На нашому складі в Києві Ви зможете швидко отримати основні запасні частини для РотаКат, які найбільш зношуються.
Якщо ця коротка інформація Вас зацікавила, телефонуйте нам, ми відповімо на запитання і надішлемо додаткову інформацію.

Контакт