Вартість: 1

Універсальний насос для тваринництва Vogelsang FX.

Для густого гною, брудних стоків, води з болота підійде наш роторний насос Vogelsang FX 116-240 з приводом від ВВП трактора. Насоси Фогельсанг серії Фермер - це вдосконалена версія відомої і широко поширеною насосної серії R.

Farmer Pump чудово справляється зі щоденною роботою. Невеликий трактор (50-80 к.с.) з валом відбору потужності забезпечить привід насоса в будь-якому встановленому місці.

Насос серії Фермер призначений для перекачування густих стоків, густого гною ВРХ або свиней. Насос може бути застосований для наповнення мобільних бочок для транспортування рідкого гною. Насос може допомогти викачати засмічений колодязь, прочистити трубу. Підійде як насос для мулу і густого осаду, він викачає мул і муловий осад з дна ставка. Глибина впевненого всмоктування густоти складає 8 м.

Відмінності насоса Farmer Pump від звичайних роторних насосів серії R:

  • Промислове механічне торцеве ущільнення валу насосу;
  • Автоматичне змащування пари ковзання в торцевому ущільненні.

Обов'язкова робота фермера або оператора тваринницького комплексу спрощена.

Farmer Pump - це професійний насос для рідкого гною продуктивністю до 260 кубометрів на годину. Насос типу FX116-240 в зв’язку з оптимальною ціною та технічними можливостями замовляється для тваринництва частіше за інших.

Технічні особливості насоса Farmer Pump FX:

  • Збільшений діаметр валів з подвійними опорними підшипниками;
  • Змащування  торцевого ущільнення циркулюючим мастилом;
  • Торцеве ущільнення з масивним запірним кільцем;
  • Рухома проміжна пластина між роторами як захист від блокування волокнами;
  • Максимальний напірний тиск 8 бар.
Технічні характеристики насосів Vogelsang FX
Тип Робочий об’єм, л Макс. тиск, Бар Макс. продуктивність м3/год Макс.швидкість оберт., об/хв
FX116-60 1,16 8 45 650
FX116-120 2,32 7 90 650
FX116-180 3,48 6 135 650
FX116-240 4,64 5 180 650
FX116-300 5,80 4 225 650
FX116-360 6,96 3 270 650

Проста в обслуговуванні циркуляційна система змащування приводиться в дію шестерним насосом в редукторній камері насоса.

Економія палива, мале зусилля для приводу: обертаюча проміжна пластина між роторами запобігає скупченню волокон.

Торцеве ущільнення валів з масивним запірним кільцем: максимальна стійкість до волокнистих засмічень, швидке відведення тепла від ущільнення, довгий термін служби.

Проблема вирішена: Щоденне змащування ущільнень більше не потрібно!
Процес змащення - це обтяження, особливо коли робота вже виконана. Новий насос Farmer Pump заощаджує Ваші сили. Проста і ефективна циркуляційно-мастильна система постійно змащує ущільнення, а прес-маслянка знаходиться на корпусі.

Механічні торцеві ущільнення валів набагато витриваліші, ніж сальникові ущільнення вала. У насосі Farmer Pump використовується спеціальна розробка компанії Vogelsang - торцева пара ковзання з запірним кільцем. Таке торцеве ущільнення - це високотехнологічне ущільнення для насосів, які постійно працюють з рідким гноєм, рішення яке продовжує термін служби і спрощує обслуговування насоса.

Чому в насосах для рідкого гною стільки уваги приділяється боротьбі з волокнами?

Рідкий гній містить багато волокнистих речовин. Вони скупчуються в пазах і порожнинах насоса і ведуть до збільшення необхідного обертального моменту. При цьому зростає знос, падає потужність насоса і збільшується витрата енергії (палива). У насосі Farmer Pump разом з роторами обертається проміжна пластина, яка працює як ніж, перемелюючи скупчення волокон, оптимізує потужність насоса і зменшує тим самим споживання дизельного палива або електричної енергії.

Ротори і види приводів.

Для насоса Farmer Pump доступні аналогічні ротори і приводи, що і для насосів серії R. Найчастіше це прямі дволопатеві ротори з поверхнею із спеціальних полімерів.

Ми пропонуємо клієнтам багато типів сучасних промислових насосів виробництва Німеччини і Данії за цінами виробника для вирішення різних завдань з перекачування густих рідин. 

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ? ДІЗНАТИСЬ ЦІНУ? ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

 

Якщо Ви займаєтеся сільським господарством, проблеми рідких відходів Вам вже нарешті набридли, і Ви вирішили купити якийсь професійний насос для рідкого гною - телефонуйте нам. За дуже вигідними цінами, ми зробимо розрахунки та підберемо для Вас оптимально потрібний варіант. Деякі насоси для гною знаходяться у нас на складі і Ви зможете отримати їх протягом трьох днів після замовлення.

Купити насос Vogelsang Farmer Pump Ви зможете зі складу в Києві з гарантійним терміном 2 роки. Ви не будете мати проблеми з швидким і якісним сервісом і постачанням запасних частин для фекальних насосів, тому, що всі необхідні запасні частини для ремонту у нас є в наявності на складі в м. Києві.

Контакт