Вартість: 1

Насоси Vogelsang IQ-серии

Найновіша модель роторних насосів Фогельсанг. Була вдосконалена геометрія корпусу насоса, зручність для сервісу у серії IQ стала ще краще. При розробці та плануванні використовувались найсучасніші технології з 3D-проектуванням, а також багатомісячні практичні експерименти на стендах-симуляторах.

Переваги та відмінності нової серії роторних насосів Vogelsang IQ:

 • зменшена вага;
 • компактні зовнішні габаритні розміри;
 • зменшена кількість деталей насосів;
 • гнучкі можливості розташування та приєднання;
 • надійна  тиха робота;
 • корпус робочої камери як монолітна деталь;
 • вбудовані пазухи з рідиною як захист від «сухого ходу»;
 • зручний сервіс без демонтажу з трубопроводів;
 • захист від пошкоджень каменями через геометрію корпусу.
 


 

 

 

Побудова роторного насосу Vogelsang IQ:

 • Редуктор;
 • Картриджи з ущільненнями;
 • Бронепластина;
 • Ротори HiFlo;
 • Передня бронепластина;
 • Кришка корпуса насосу.

 

 

 

 


Принцип роботи насосів серії IQ залишився традиційним для будь-яких роторних насосів. Самовсмоктування та позитивне нагнітання стало ще краще.

Корпус насоса IQ - це єдина монолітна деталь. Після декількох простих рухів Ви маєте доступ до основних внутрішніх елементів. Насос при цьому залишається приєднаним до трубопроводів.

Насоси Фогельсанг серії IQ пристосовані для простого вбудовування в існуючу систему трубопроводів.
Різні з’єднуючі фланці та система їх фіксації на насосі дозволяють пристосувати їх до будь-яких умов монтажу. Тому насоси Вогельсанг серії IQ можна швидко і легко монтувати в різноманітних положеннях, без необхідності в спеціальних з'єднаннях, в тому числі на автоцистернах та пересувних насосних установках.

Насоси Фогельсанг серії IQ пристосовані для простого вбудовування в існуючу систему трубопроводів.
Різні з’єднуючі фланці та система їх фіксації на насосі дозволяють пристосувати їх до будь-яких умов монтажу. Тому насоси Вогельсанг серії IQ можна швидко і легко монтувати в різноманітних положеннях, без необхідності в спеціальних з'єднаннях, в тому числі на автоцистернах та пересувних насосних установках.

Сфери використання роторних насосів Фогельсанг серія IQ.

Насоси IQ відносно нові, тисяч прикладів застосування ще немає, тому що попередня версія роторних насосів Vogelsang VX міцно тримає домінуюче положення на ринку. Накопичений досвід показує успішну роботу насосів як насос для мулу на очисних спорудах, в якості насосу для густого шламу, як самовсмоктуючий насос для автоцистерн.

Продуктивність насосів серії IQ складає до 154 м3/год при максимальному тиску до 8 бар. Продуктивність напряму залежить від швидкості обертів роторів. Один той самий насос може працювати в широкому діапазоні продуктивності. В залежності від густоти рідини оберти валів насосу знижуються, і продуктивність перекачки також. Насоси серії IQ в поєднанні з частотним перетворювачем можна використовувати як дозуючі насоси. Насоси серії IQ добре підходять для роботи з абразивними рідинами на локальних або центральних комунальних очисних спорудах.

Технічні характеристики роторних насосів Фогельсанг серії IQ
Серія Робочий об’єм Максимальний тиск Максимальна продуктивність Частота обертів
IQ112-81Q 1,02 л 8 бар 55 м3/год 900 об/мин
IQ112-114Q 1,44 л 8 бар 77 м3/год 900 об/мин
IQ112-112Q 2,61 л 8 бар 110 м3/год 700 об/мин
IQ112-158Q 3,67 л 8 бар 154 м3/год 700 об/мин

Стійкість до «сухого ходу» і найкраща всмоктувальна здатність.

Завдяки новій конструкції корпусу насосу з вбудованою буферною ємністю з рідиною насоси серії IQ  мають  відмінний захист від «сухого ходу»  і  потужне  всмоктування.

Резерв продуктивності - 40%.

Насоси серії IQ можуть бути оснащені роторами і корпусами більших розмірів без заміни редукторної частини насоса. Це дозволяє при потребі до 40% збільшити продуктивність.

Якісні торцеві ущільнення в картриджі.

При заміні перевіреного заводом картриджа, замінюються одразу всі елементи ущільнення валів насосу. Це попереджає раптовий вихід з ладу ущільнення і незворотні пошкодження редукторів. Зібраний і перевірений картридж легко замінюється, за значно менший час ніж розібрані окремі кільця, при цьому практично виключається ймовірність помилок при монтажі.

Висновки про застосування насосів IQ-серії: компактна конструкція, універсальні сполучні фланці, стійкість до «сухого ходу» і можливості підвищення продуктивності на 40% полегшують монтаж і простоту в при експлуатації. Це економить щодня багато часу і коштів.

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ? ДІЗНАТИСЬ ЦІНУ? ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ


Ми пропонуємо клієнтам кілька типів сучасних фекальних насосів виробництва Німеччини та Данії. Якщо ця коротка інформація Вас зацікавила, телефонуйте нам, ми відповімо на питання і надішлемо додаткову інформацію.

Наші фахівці зроблять розрахунки і підберуть потрібний Вам насос.
Купити роторний насос Vogelsang  IQ Ви зможете зі складу в Києві з гарантійним терміном 2 роки.
Ви не будете мати проблем з швидким і якісним сервісом, тому, що все необхідне для ремонту роторних насосів  ми маємо  на складі в м. Києві.

Контакт