Подрібнювачі та насоси для КНС і очисних споруд

Каналізаційні мережі та очисні споруди міст.

Кожен міський житель щодня користується послугами водопроводу та каналізації. Вода з крану і туалет в квартирі стали невід’ємною складовою сучасного цивілізованого життя. Але пересічні жителі часто не мають уявлення про функціонування системи каналізації та очисних споруд у великих містах. І це нормально для великих міст, адже кожен займається своєю справою. В той же час ці системи оснащені сотнями насосів та інших спеціальних компонентів.

З центральним водопроводом і каналізацією люди пов'язують переваги міського життя в порівнянні з життям у заміському будинку в селі. Водопровід і каналізація напевно послужили основною причиною глобальної урбанізації, тобто зростання міст. Системи водопроводу і каналізації були створені настільки надійно і з таким запасом міцності, що дозволили останні 20-30 років нічого не вкладати в реконструкцію існуючих очисних споруд – вони і так функціонували.

Відсутність контролю за забрудненням навколишнього середовища каналізаційними стоками зробили інвестиції в реконструкцію та оновлення каналізаційного господарства економічно безглуздими. При недостатньому фінансуванні галузі та закупівлях аби якого обладнання для очисних споруд найчастіше йдеться про необхідні засоби для ліквідації аварій або про відновлення працездатності мереж на хоча б мінімальному рівні.

Подрібнювачі завжди відносили до другорядного обладнання, яке можна в першу чергу викинути з проекту з метою економії для зменшення вартості проекту реконструкції очисних споруд або КНС. Проектантам очисних споруд не вдавалося довести важливість попереднього подрібнення забруднень в стічних водах.

Урбанізація, зміна свідомості людей, індивідуалізм, революційні зміни в упаковці товарів, як продуктів харчування, так і промислових товарів призвели до того, що в стічних водах з'явилося багато різних забруднень, які заважають нормальній та безпечній роботі каналізаційних мереж і насосного обладнання. Крім пластикової і поліетиленової упаковки в каналізаційні стоки потрапляють одяг, рушники, взуття та ін. «цікаві предмети».

Не звертати уваги на проблеми засмічення вже не виходить. Є тільки два варіанти вирішення цих проблем: встановити величезні насоси, що «не боятимуться» засмічень середніх розмірів , або поставити каналізаційні дробарки та подрібнювачі з використанням відцентрових насосів меншого розміру.

Каналізаційні дробарки

Каналізаційні дробарки і подрібнювачі - стандартне обладнання у сучасних каналізаційних мережах та на насосних станціях.

Причини поширення проточних подрібнювачів для каналізації:

  • Зростання кількості різних забруднень в стічних водах;
  • Необхідність захисту від пошкоджень дорогих відцентрових насосів;
  • Підвищені вимоги до безпечного функціонування каналізаційних мереж;
  • Труднощі або неможливість усунення проблем закупорки трубопроводів в умовах щільної і хаотичної  забудови сучасних міст;
  • Заощадження на  додаткових відстійниках.

Проточні подрібнювачі для комунальних та промислових стічних вод називають по-різному. Найпоширеніші назви - це каналізаційна дробарка, мацератор, іноді - шредер. Всі агрегати об'єднує одна якість: він повинен подрібнювати засмічення в потоці за короткий час перебування твердого предмету в робочій зоні ножів. Для різних типів забруднень потоку стічних вод, а також при різних вимогах до подрібнення, можуть бути використані різні подрібнювачі.

Принцип роботи подрібнювача Xripper XRC на каналі стічних вод:

Ланцева каналізаційна дробарка XRipper XRP в дії, монтаж в підземній шахті.

Мета встановлення проточних подрібнювачів:

  • Великогабаритні забруднення перетворюються в дрібні частинки, які можна без проблем перекачати далі за потоком;
  • Зменшити енергозатрати на перекачування;
  • Використовувати менш потужні і негабаритні насоси.

Наше підприємство пропонує споживачам надійні, перевірені часом подрібнювачі виробництва Німеччини. Сьогоднішній рівень технічного прогресу і розробок в області проточних подрібнювачів дозволяє запропонувати модель подрібнювача для багатьох індивідуальних вимог. Ми пропонуємо моделі для фланцевого монтажу, «Ін-лайн» - для монтажу на ділянках трубопроводів діаметром 250, 315, 450 мм. При монтажі на каналізаційних трубопроводах більшого діаметру застосовуються редукції. Окремо пропонуються двохвальні дробарки для сточних каналів, з монтажем на вертикальних прямих або круглих поверхнях.

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ? ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

 

Якщо Ви проектуєте або експлуатуєте очисні споруди або каналізаційні мережі, то наше обладнання Вам може знадобитися. Для підвищення виробничої безпеки дуже часто треба  купити та ввести в експлуатацію каналізаційну дробарку XRipper або RotaCut . Це рішення захистить відцентрові насоси від пошкоджень.  Звертайтеся до наших фахівців, ми підберемо для вас потрібну модель по продуктивності  та іншим технічним характеристикам.

Контакт