Принцип роботи та побудова роторного насоса Vogelsang

Загальний принцип функціонування роторного насоса Vogelsang:

У корпусі насоса на двох валах обертається два ротора (кулачка). Верхній ротор приводиться в дію від провідного вала, який через еластичне зчеплення підключений до валу редуктора електромотора. Нижній ротор розташований на веденому валу, який приводиться в рух за допомогою шестерень в редукторній камері. Обидва ротора обертаються синхронно та одночасно, не торкаючись один одного.

Зазор між поверхнями  роторів та внутрішньою поверхнею корпусу нового роторного насоса становить 0,5 мм.

Ротори  виготовлюються  різних форм та  з різних матеріалів. Форма і матеріал роторів обираються індивідуально під кожного клієнта і залежить від виду задач перекачки.  Ротори можуть бути виготовлені з цілого шматка стали (якщо при перекачці присутні дуже високі температури  або дуже агресивні речовини) або ротори мають сердечник зі сталі з поверхневим шаром спеціальних зносостійких полімерів, нанесений методом вулканізації. Ротори щільно підігнані до внутрішньої поверхні корпусу насоса. Зазор між ротором і внутрішньої поверхнею корпусу становить 0,5-0,6 мм.

Принцип работы роторного насоса

В результаті такого синхронного обертання роторів речовина проштовхується через роторний насос і транспортується в пазухах між роторами та поверхнею корпуса насосу від вхідного отвору до вихідного. На всмоктуючій стороні насоса створюється розрідження, на інший, напірної стороні насоса створюється сильний напірний  тиск (потужне виштовхування) рідини.

Швидкість обертання роторів підбирається під властивості рідини, в'язкість речовини, що перекачується, необхідну продуктивність перекачки. Чим густіша речовина, тим повільніше повинні обертатися ротори насоса. Наприклад мінімальна швидкість обертання роторів при перекачуванні густого та в’язкого цукрового утфелю може бути  від  50-60 об / хв.

Особливості конструкції роторних насосів Фогельсанг.

Роторні та кулачкові насоси відомі вже давно. За десятиліття використання були внесено багато змін в конструкцію насосів. Метою поліпшення завжди були: надійна робота, простота обслуговування, збільшення робочого ресурсу.

Элементы конструкции роторного насоса Vogelsang

На схему зображені основні конструктивні елементи роторного насоса серії VX виробництва фірми "Hugo Vogelsang Maschinenbau" GmbH. Це - одні з кращих в світі насосів свого класу. Роторні насоси серії VX186  та VX136  призначені в першу чергу для інтенсивного індустріального використання.

Ви бачите так звану модульну конструкцію насоса. Така конструкція дозволяє проводити заміну окремих елементів, які знаходяться в зонах інтенсивного зносу без заміни решти елементів або всього корпусу насоса. Для захисту зон підвищеного зносу в робочій камері фірма Фогельсанг застосовує фронтальні і радіальні броньовані пластини зі зносостійкої сталі Hardox.

Ця конструкція дозволяє проводити розбирання і ремонт насосу без його демонтажу з лінії трубопроводів.

Ущільнення валів у вигляді картриджів дозволяють відновити працездатність всіх ущільнень роторного насоса, в т.ч. основного торцевого ущільнення валу в найкоротший термін.

Конструктивні відмінності роторних насосів Фогельсанг:

  • модульна побудова для економного сервісу;
  • три камери насоса : робоча, запірна, редукторна;
  • ущільнення у вигляді картриджів Qualitats Cartridge;
  • система зовнішнього контролю стану торцевого ущільнення;
  • вибір типів роторів та беспульсаційні ротори HiFlo;
  • інжекторна система для захисту від твердих чужорідних засмічень.

Компанія "БТМ-Трейд" має сервісну службу для оперативного виїзду до Замовника і свій сервісний центр для ремонту роторних насосів в Україні. На нашому складі в Києві завжди є в наявності основні запчастини  для роторних насосів Vogelsang, які найчастіше зношуються.

Якщо виникли проблеми і Ви бажаєте провести ремонт роторного насосу або купити запасні частини для насосів або подрібнювачів Vogelsang  в Києві - телефонуйте. Обов’язково допоможемо Вам вирішити Вашу проблему.

Контакт