Роторні насоси для нафтопереробки

Застосування насосів в нафтопереробці

Нафтопереробний завод - дуже складний технологічний механізм, це великі промислові комплекси з дуже широкою системою трубопроводів, по яких насоси перекачують потоки різних рідин. На НПЗ застосовується десятки насосів різної потужності і принципу дії.

Мета нафтопереробки - це отримання нафтопродуктів. На НПЗ відбуваються хімічні процеси, після яких нафта перетворюється на корисні нафтопродукти. Основними кінцевими продуктами є бензин, дизельне паливо, асфальт, бітум, мазут, пічне паливо та ін.

Продукти проміжної переробки сирої нафти поділяють зазвичай на три категорії:

  1. Легкі дистиляти: зріджений нафтовий газ, бензин, нафта;
  2. Середні дистиляти нафти: газ, дизельне паливо;
  3. Важкі дистиляти/залишки: мазут, мастила, парафін, гудрон, бітум.

У процесі переробки нафти здійснюються найрізноманітніші технологічні операції.

Для цих робіт використовуються десятки різних типів насосів. Програми модернізації та технічного модернізування багатьох нафтопереробних заводів (НПЗ) передбачають заміну застарілого обладнання і насосів. З огляду на, що приблизно 90% споживаної обладнанням НПЗ електроенергії припадає на насосне обладнання, правильний підбір насосів для ефективної, економічної та надійної експлуатації стає дуже актуальним питанням. Найбільш поширеним типом є відцентрові насоси, але за рахунок своїх технічних якостей застосування на НПЗ знаходять і роторні насоси Vogelsang серії VX.

Особливості роторних насосів, важливі для перекачування нафтопродуктів:

  • Впевнене всмоктування і прокачування густих речовин (Питома вага до 1600 кг/м3, в'язкість 50000 mPas) по трубопроводах;
  • Нагнітаючі насоси Vogelsang дають напірне тиск 6-8 Бар;
  • Дозована здатність роторного насоса - це можливість розрахувати точну кількість перекачаної речовини;
  • Компактні розміри і вага насосів, наприклад для монтажу на автоцистернах.

За принципом дії роторні насоси аналогічні поршневим - це насоси об'ємного типу. Продуктивність перекачування роторних насосів Vogelsang підбирається індивідуально, вона знаходиться в діапазоні від 10 до 1417 м3/год.

На НПЗ потрібно іноді розвантажувати з залізничних цистерн або закачувати з берегових видобувних майданчиків різні типи сирої нафти. Кінцеві продукти нафтопереробки завантажуються на кораблі, залізничні або автоцистерни. Для цих типів перекачування підійдуть роторні насоси Vogelsang.

Розуміючи важливість технічного обслуговування, підтримки безперебійної роботи обладнання, в Києві організовано сервісний центр по ремонту насосів Vogelsang. Фірма «БТМ Трейд» має склад основних запасних частин для роторних насосів Vogelsang в Києві.

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ? ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

 

Якщо ви шукаєте насос для мазута, для гудрона,  відпрацьованої машинної олії, то зверніть увагу на роторні насоси. Вони компактні та потужні.

Отримати консультацію по обладнанню, замовити та купити роторний насос Vogelsang (Вогельсанг) Ви можете в офісі нашого підприємства в Києві.

Телефонуйте нашим фахівцям , ми оперативно підготуємо комерційну пропозицію.

Контакт