Проточні подрібнювачі і насоси для гною.

Роторні насоси стали незамінними для викачування глибоких гноєзбірників, перекачування густого гною на великі відстані, для наповнення мобільних ємностей, і інших завдань з перекачування густих речовин на тваринницьких фермах.

З проточними подрібнювачами наші сільгоспвиробники знайомі менше, але вони вже починають застосовуватися в Україні. Перші установки для проточного подрібнення змонтовані поки на кількох дуже високотехнологічних виробництвах, наприклад на біогазових установках. Біогазова галузь має великий потенціал в Україні, і може дозволити собі таке сучасне обладнання. Хоча все в житті відносно: для маленького сільського господарства, індивідуального фермера, вартість подрібнювача RotaCut в 5-6 тисяч Євро виглядає «космічно» недосяжною, а для великого агрохолдингу з великими комплексами ВРХ і зі своєю м’ясопереробкою така ціна за Мацератор RotaCut RCQ буде цілком нормальною та  економічно обгрунтованою.

Не підлягає сумнівам, що подрібнювач або дробарка, повинні виконати свою роботу, принести економічний ефект, вирішити якісь технологічні проблеми. Пропоноване нами подрібнююче обладнання: RotaCut ®, XRipper ®, BioCut ® довело свою економічну ефективність  і  потрібність на ринку. У багатьох країнах світу успішно працюють проточні подрібнювачі і дробарки виробництва фірми «Hugo Vogelsang Maschinenbau GmbH» з Німеччини. Географія застосування цього високоякісного і надійного устаткування розширюється з кожним роком. На черзі клієнти в Україні.

Які можливі функції виконає проточний подрібнювач на тваринницькому комплексі?

Найбільшим попитом для сільського господарства користуються мацератори RotaCut ®. Найпоширеніше завдання для цього подрібнювача - це подрібнення соломи і залишків рослин в гної або у відходах від утримання тварин, причому неважливо яких свійських тварин: свиней, корів, кроликів або птиці.

Подрібнювач RotaCut ® виконує три основні функції:

  • За один прохід ніж подрібнює будь яке волокно, мотузку, залишки мішків, вушні бирки, катетери, і т.п. до розмірів, які будуть далі безпечно перекачуватися будь-якими відцентровими насосами.
  • Відділення каменів. Важкі предмети, які не пливуть  в рідині,  відокремлюються з потоку і падають на дно корпусу подрібнювача. Тут RotaCut працює як сепаратор каменів, металевих куточків, болтів та інших небажаних і небезпечних для насосів предметів.
  • Гомогенизація суміші. Речовина, що пройшло через подрібнювач RotaCut ®, стає набагато плинної та рідкою. Знижується його в'язкість. Ця речовина пізніше набагато легше перекачується  відцентровими насосами.

Якщо гній на фермі ВРХ має занадто велику в'язкість, і не перекачується відцентровим насосом, то після проходу через подрібнювач RotaCut цей гній буде гарантовано далі перекачуватися  відцентровим насосом. У напірних трубопроводах не буде небезпеки закупорки в результаті неоднорідності або грудок.

Додаткове подрібнення залишків соломи за допомогою RotaCut значно знижує небезпеку виникнення плаваючою кірки на поверхні гноєзбірників і гноєсховищ. Звертайтеся до фахівців і ми надамо Вам індивідуальну консультацію, покажемо Вам багато реальних прикладів з фото і відео «з місця подій».

Монтаж подрібнювачів RotaCut на вакуумних бочках

Проточний подрібнювач RotaCut MXL дуже часто встановлюється на вхідному трубопроводі автоцистерни або ємності для викачування і перевезення гною.

Навіщо? Відповідь проста: під час заповнення бочки з допомогою вакуумного компресора у бочку легко потрапляє все, що проходить через діаметр вхідного фланця. Найчастіше діаметр вхідної засувки автоцистерни складає 150-200 мм. Рт. ст. (6"- 8"). Це велика перевага вакуумного компресора в порівнянні з насосом: відносно малий знос, адже через корпус компресора не проходить гній або засмокнута речовина із засміченням, компресор качає через себе тільки повітря.

Зворотня сторона цієї  медалі  - це подальші неприємності. Усе, що попало, пройшло всередину бочки, має звідти якось вийти. Якщо бочка наповнюється з гноєзбірника, або приямку, то в бочку може бути всмокнутий будь-який предмет досить великих розмірів. Наприклад: великі частини рослин, мішки, нашийники, пластикові елементи та навіть трупи маленьких тварин. Інших методів очистки бочки, окрім як знімати задній люк бочки і діставати великі засмічення руками, немає.

Тому, на автоцистернах з вакуумним компресором ставляться подрібнювачі RotaCut MXL з функцією подрібнення та відділення великих і твердих засмічень. Застосування RotaCut - це найефективніший засіб від засмічення бочки камінням, волокнами, соломою, великими нерозчинними засміченнями.

У своїй роботі ми ставимо на перше місце ефективність нашого обладнання для клієнта. Ми багато спілкуємося з практиками, фермерами Західної Європи, аналізуємо досвід застосування механізмів і систем тваринниками Німеччини і Данії. Тому в разі регулярного засмічення бочок ми впевнено пропонуємо купити проточний подрібнювач RotaCut і встановити його на вхід в бочку або в інше місце ланцюжка викачування гною з гноєзбірника.

Роторні насоси Vogelsang - універсальне застосування на фермах.

Завдання по перекачуванню гною та інших рідких відходів в тваринництві, які не можуть вирішити відцентрові насоси, успішно вирішують роторні насоси.

Зручність і технічні відмінності роторних насосів, які роблять їх популярними на фермах:

  • Самовсмоктування, насос не треба опускати в гноєзбірник , він краще зберігається;
  • Насос всмоктує з  глибини 7 м густоту та осад, а не тільки верхню рідку фракцію гною;
  • Можливість змінити напрямки перекачування, це особливо зручно  при обмежених  можливостях  під'їзду трактором  до місця викачування;
  • Потужний напірний тиск. Такий насос зможе прокачати гній по трубопроводу з підйомом , з різницею висот +50 м. І на відстань біля 2000 м;
  • Роторний насос перекачує дуже густий гній, який не може проштовхнути  відцентровий насос;
  • В якості приводу для насоса підходить маленький трактор з ВВП, потужністю від 50 л. с.

Дуже часто на фермах будь-якого розміру застосовуються насоси Vogelsang серії Farmer FX. Підберіть потрібний для Вас тип насосу по продуктивності. Наприклад: насос Vogelsang FX 116-240 - найпопулярніший з цієї серії. Продуктивність 140-150 м3/год. Знаючи всі його якості і характеристики, ми впевнені, що цей роторний насос стане Вашим незамінним помічником на фермі або на свинокомплексі.

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ? ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

 

Якщо Ві зацікавились, і захотіли купити роторний насос Vogelsang або проточний подрібнювач в Києві, телефонуйте нашим консультантам. Терміни поставки роторних насосів від двох днів (при наявності на складі в Києві), до 5 тижнів, при новому замовленні з Німеччини. На складі в Києві ми маємо основні запчастини в наявності для швидкої поставки Клієнту.

Контакт