Застосування подрібнювачів і роторних насосів у виробництві біогазу.

Альтернативна енергетика викликає підвищений інтерес і має велике майбутнє у зв’язку з подорожчанням нафти та екологічними проблемами. Її створення та розвиток стоїть в приорітетах економічного розвитку. Відновлювальні джерела енергії в Україні відіграють важливу роль в забезпеченні енергетичної незалежності країни. В зв’язку з наявністю потужного сільського господарства та великих обсягів органічних відходів побудова біогазових установок в Україні має хороші економічні перспективи та виходить на перший план в українській енергетиці.

Ефективне подрібнення силосу, рослинної сировини для біосубстрату є дуже важливим чинником ефективної БГУ. Роторний насос, як центральний насос БГУ, забезпечить перекачку густого біосубстрату в ферментери та викачку дігестату для завершального зберігання перед утилізацією.

Зовнішня побудова біогазової установки відносно проста.

Основні складові частини БГУ:

  1. Ферментер або кілька ферментерів, в яких взаємодіють бактерії і виділяється біогаз з біосубстрата.

  2. Система приготування, подрібнення і подачі біосубстрата в ферментер першого ступеня. Біосубстрат - це суміш з рідкого гною і енергетично вмістних органічних компонентів (кукурудзяний силос, харчові відходи, відходи мясобійні і т.п.).
  3. Блок, в якому встановлений когенератор, великий двигун внутрішнього згоряння, в якому спалюється біогаз, підключений до валу генератор виробляє електроенергію. Електроенергія подається в загальну мережу, або використовується для власних потреб на місці виробництва.
    В результаті процесу охолодження блоку ДВС із холодного охолоджувача через теплообмінник утворюється гаряча вода.
  4. Великий збірник для відпрацьованого біосубстрату (іноді його немає).

Треба зауважити, що сфера застосування біогазових установок (види відходів для отримання біогазу) в останні роки надзвичайно розширилася. Це пов'язано і з зростанням рівня теоретичних знань про процес розщеплення органічних відходів в анаеробному середовищі в біореакторі, і з накопиченим успішним досвідом вирішення проблем у роботі БГУ, і з загальним розвитком техніки. Але найсильнішим чинником розвитку альтернативної енергетики та її підвиду: біогазової індустрії виступає постійне підвищення цін на традиційні енергоносії.

Навіщо потрібні проточні подрібнювачі при виробництві біогазу? Відповідь проста і логічна. Чим менше розмір часток в складі біосубстрата, тим більше стає площа поверхні для атаки бактерій. Тим швидше бактерії можуть розкласти запропоновані біовідходи на інші компоненти та виділити біогаз. Жодна сучасна БГУ не обходиться без проточних подрібнювачів.

Навіщо потрібно застосовувати роторні насоси на БГУ? Роторні насоси можуть впевнено всмоктувати густі речовини і перекачувати в задану точку на будь-якій висоті БГУ. Система підземних трубопроводів і автоматичних засувок дозволяє створити центральну насосну станцію і експлуатувати на БГУ мінімально можливу кількість насосів. Роторні насоси мають дозуючу функцію, можна точно розрахувати кількість перекачаної рідини або біосубстрату.

Ми пропонуємо Клієнтам готові модулі для підготовки (змішування та подрібнення) та дозованої подачі біосубстрату в ферментери БГУ.

Якщо Ви займаєтесь проектуванням біогазових установок, або маєте плани побудувати БГУ для власних виробничих потреб – дзвоніть нашим фахівцям. Ми зможемо проконсультувати Вас про оптимальне застосування техніки на БГУ, ми підберемо для Вашого проекту БГУ необхідні насоси, мішалки, проточні подрібнювачі.

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ? ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

 

Якщо Ви хочете відвідати працюючі сучасні біогазові установки, то ми зможемо організувати екскурсію в Німеччині, Чехії або в Польщі. Обладнання наших партнерів, успішно працює на тисячах БГУ по всій Європі.

Біогаз – це практикою перевірене надійне джерело відновлюваної енергії, гарантія забезпеченого майбутнього Ваших дітей і онуків.

Контакт.