Вартість: 1

Довговальний відцентровий насос Stallkamp LWP

Основні відмінності насосів LWP:

 • Надійна робота в важких умовах;
 • Висока продуктивність;
 • Зручне технічного обслуговування електроприводу;
 • Впевнена перекачка густих речовин, наприклад густого гною свиней та корів.

Насос виготовлено в Німеччині для тривалого використання в екстремальних умовах!

Довговальні відцентрові насоси оптимально підходять для перекачки будь-яких рідин з вмістом сухих речовин до 15%, рідина для відцентрового насосу має бути не дуже в’язкою, плинна. Найбільш поширене використання цих насосів в попередніх гноєзбірниках біля приміщень з тваринами, у відстійниках і ямах для рідкого гною глибиною до 6 м. Приводами насосів для гною можуть бути електродвигуни, гідравлічні мотори та механічний привід від ВВП (валу відбору потужності) трактора. Електрична потужність електродвигуна може бути від 5,5 до 30 кВт, необхідна потужність трактору, якої буде достатньо для роботи цього фекального насосу, приблизно від 40 кВт (приблизно 50 кінських сил).

Принцип роботи відцентрового насосу Шталькамп серії LWP:

Довговальний насос LWР виготовляється під певну глибину збірника з сумішшю. Немає універсального насосу цієї серії для будь-якої глибини. Дебелий металевий шип на корпусі насоса упирається в тверде (бажано бетонне) дно септика, верхня частина насосу кріпиться до стінки зверху металевими скобами. Чавунний корпус насосу з робочим колесом зазвичай знаходиться на висоті 15-20 см від дна гноєзбірника. Через всмоктуючий отвір насосу, що знаходится внизу корпусу, рідина для перекачки попадає всередину насоса. Центробіжна сила, яку створюють оберти робочої крильчатки насоса розганяє, штовхає рідину від центру до стінок корпуса, та врешті із силою виштовхує рідину в боковий напорний отвір, до якого прикріплений напірний трубопровід. Спеціальна конфігурація корпусу насоса Stallkamp забезпечує вільний прохід рідини з твердими включеннями (наприклад гною із залишками соломи та твердими включеннями до 44 мм в діаметрі).

 

Насоси ТКР іноді називають подрібнюючи ми насосами. Чому?

На всмоктуюючому отворі насоса встановлена система подрібнення. Система складається із рухомого шнеку на валу та нерухомої металевої пластини 12 мм з отвором спеціальної неправильної конфігурації та твердосплавним напиленням на ріжучих торцях.

Засмічченя попадають всередину корпусу тільки після грубого подрібнення на вході в насос. Така система подрібнення проста, дешева та надійна, тільки до крихких забруднень.

Якщо в рідині попадаються волокна, мотузки, та інше, то відцентровий насос навіть з такою системою може бути пошкоджений. Варіант захисту – тільки попереднє відокремлення волокон, або застосування проточного подрібнювача.

Однією з особливостей насосу модель LWP (та всіх відцентрових фекальних насосів Stallkamp) стало використання перемішуючих форсунок.

Як функціонує перемішуюча форсунка на відцентровому насосі?

На вихідному отворі корпусу насосу, що знаходиться в рідині (в гноївці) на дні гноєзбірника встановлюється чавунний трійник з запірною засувкою.

На одному отворі встановлюється форсунка, на іншому отворі напірний трубопровід вгору.
Засувка має два положення, які регулюються оператором зверху зовні збірника: положення відкритої або закритої форсунки.

Насос LWP може працювати в двох режимах:

 1. в режимі перемішування, коли засувка стоїть в положенні, що закриває вихід з робочого корпусу на напірну трубу, але відкриває прохід на перемішуючу форсунку;
 2. в режимі викачування, коли центральна засувка-шибер повернута в положення відкритого напірного отвору, та закритого отвору для форсунки.

За допомогою перемішуючої форсунки насос здатний перемішати навкруг себе густу рідину або осівший гній в радіусі до 2 метрів (або й більше, якщо рідина не така густа).

Конкурентні переваги насосів Stallkamp LWP:

 • стійкість до крихких сторонніх тіл і засмічення;
 • впевнена робота з гноєм з залишками соломи;
 • можливість перемішування рідини форсункою;
 • висока продуктивність і достатній напірний тиск до 2,3 Бар;
 • високоякісні електродвигуни Siemens, численні опції для універсального використання.

Основні технічні характеристики довговальних насосів Stallkamp модель LWP:

 • Корпус насоса з сірого чавуну з покриттям двокомпонентним лаком на синтетичній основі;
 • Великий внутрішній простір корпусу - завдяки цьому відносна нечутливість до сторонніх тіл і засміченнь;
 • Робоче колесо насоса зі шнеком знизу і зовнішній подрібнювальний пристрій з покриттям з карбіду вольфраму для зносостійкості (LWP);
 • Пластина - кришка на отворі всмоктування з подрібнюючою кромкою і захистом від намотування мотузок (LWP);
 • Робочий корпус насоса з верхнім всмоктуванням з подаючим шнеком (RMP);
 • Робоче колесо і ріжуче кільце з твердосплавним покриттям WIDIA (RMP);
 • Перемішуючі форсунки з можливостю зміни положення або повороту зверху;
 • Ущільнення валу насосу  за допомогою торцевих радіальних ущільнень вала зі спеціальними зносостійкими керамічними кільцями;
 • Ведучий вал, який працює в масляній ванні, кожух з високоякісної нержавіючої сталі V2A;
 • Контрольний щуп для перевірки рівня масла в кожусі.
Модель Потужність двигуна кВт Тип підключення Максимальний тиск, Бар Продуктивність, м3/год Діаметр прохідних засмічень
LWP 055 5,5 Y/Δ 0,8 155 35
LWP 075 7,5  Y/Δ 1,2 230 35
LWP 110 11,5 Y/Δ 1,5 312 35
LWP 150 15,0 Y/Δ 1,8 345 44
LWP 185 18,5 Y/Δ 1,9 365 44
LWP 220 22,0 Y/Δ 2,3 408 44

Графік продуктивності насосів серії LWP

Схема монтажа в бетонний збірник  насоса LWР.


Приклад монтажу довговального насосу Stallkamp LWP з двома напірними трубами та перемішуючою форсункою на вертикальній стінці, бетонний збірник.

Насоси моделей LWР найкращим чином зарекомендували себе у наших клієнтів в Україні. Дзвонить, ми надамо можливість поспілкуватися з нашими клієнтами, які вже експлуатують насоси Stallkamp LWP (TKP).

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ? ДІЗНАТИСЬ ЦІНУ? ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ


Якщо ця коротка інформація Вас зацікавила, телефонуйте нам, ми відповімо на питання і надішлемо додаткову інформацію. Наші фахівці зроблять розрахунки і підберуть оптимально потрібний Вам насос. Ми завжди стоїмо на боці клієнта, підбір насосів і вся наша робота здійснюється за принципом: «Стільки, скільки треба, а не стільки, скільки можна».

Для вирішення різних завдань Фірма «БТМ-Трейд» пропонує клієнтам кілька типів та десятки моделей сучасних промислових відцентрових насосів виробництва Німеччини та Данії.

Купити насос Stallkamp LWP-ТКР Ви зможете зі складу в Києві з гарантійним терміном 2 роки. Ви не будете мати проблем з швидким і якісним сервісом і постачанням запасних частин для насосів. Сервіс насосів Шталькамп в Україні здійснює команда кваліфікованих сертифікованих заводом-виробником фахівців.

Основні запасні частини для промислових відцентрових насосів Stallkamp або Landia знаходяться в постійній наявності на складі в Києві. Будь-яку запчастину в залежності від терміновості, ми доставляємо на замовлення в найкоротші терміни від 7 до 15 днів, тому, що все необхідне для ремонту у нас є на складі в м. Києві.

Контакт