Вартість: 1

Довговальний відцентровий насос Stallkamp LHP

Фекальний насос для перекачки густого гною ВРХ з соломою. Система зовнішнього подрібнення з подачею гною зверху. Підвищені характеристики напірного тиску, до 4 Бар.

Основні технічні відмінності відцентрових насосів LHP RMP:

 • Надійна робота в важких умовах;
 • Висока продуктивність перекачки;
 • Зручне технічне обслуговування електроприводу;
 • Впевнена перекачка густих речовин, наприклад густого гною свиней та корів.

Насос виготовлено в Німеччині для тривалого використання в екстремальних умовах!

Довговальний відцентровий насос Stallkamp LHP RMP оптимально підходить для перекачки будь-яких рідин з вмістом сухих речовин до 15%, з можливим вмістом залишків соломи. Рідина для насосу має бути не дуже в’язкою, плинна. Найбільш поширене використання цих насосів в попередніх гноєзбірниках біля приміщень з тваринами, у відстійниках і ямах для рідкого гною глибиною до 6 м. Приводами насосів для гною можуть бути електродвигуни, гідравлічні мотори та механічний привід від ВВП (валу відбору потужності) трактора. Електрична потужність електродвигуна може бути від 5,5 до 22 кВт, необхідна потужність трактору, якої буде достатньо для роботи цього фекального насосу, приблизно від 40 кВт (приблизно 50 кінських сил).

 

 

 

Принцип роботи відцентрового насосу Шталькамп серії  LHP RMP:

Довговальний насос RMP виготовляється під певну глибину збірника з сумішшю. Немає універсального насосу цієї серії для будь-якої глибини. Нижня частина насосу упирається в тверде (бажано бетонне) дно септика, верхня частина насосу кріпиться до стінки зверху металевими скобами. Через всмоктуючий отвір насосу, що знаходится зверху корпусу, рідина для перекачки попадає всередину насоса. Відцентрова сила, яку створюють оберти робочої крильчатки насоса розганяє, штовхає рідину від центру до стінок корпуса, та врешті із силою виштовхує рідину в боковий напорний отвір, до якого прикріплений напірний трубопровід. Спеціальна конфігурація корпусу насоса Stallkamp LHP RMP забезпечує вільний прохід рідини з твердими включеннями, наприклад гною із залишками соломи та твердими включеннями до 48 мм в діаметрі.

 Насоси Stallkamp LHP RMP, так само, як і насоси ТКР іноді називають подрібнюючими насосами. Чому?

На всмоктуючому отворі насоса встановлена система подрібнення. Система складається із рухомого шнеку на валу та нерухомої металевої пластини 12 мм з отвором спеціальної неправильної конфігурації та твердосплавним напиленням на ріжучих торцях.

 

 Засмічченя попадають всередину корпусу тільки після грубого подрібнення на вході в насос.

Така система подрібнення проста, дешева та надійна, але тільки до крихких забруднень.

Якщо в рідині попадаються волокна, мотузки, та інше, то відцентровий насос навіть з такою системою може бути пошкоджений. Варіант захисту – тільки попереднє відокремлення волокон, або застосування проточного подрібнювача.

Однією з особливостей насосу модель Stallkamp RMP LHP (та всіх відцентрових фекальних насосів Stallkamp) стало використання перемішуючих форсунок.

Як функціонує перемішуюча форсунка на відцентровому фекальному насосі?

На вихідному отворі корпусу насосу, що знаходиться в рідині (в гноївці) на дні гноєзбірника встановлюється чавунний трійник з запірною засувкою.

На одному отворі встановлюється форсунка, на іншому отворі напірний трубопровід вгору.

Засувка має два положення, які регулюються оператором зверху зовні збірника: положення відкритої або закритої форсунки.

Фекальний насос LHP може працювати в двох режимах:

 1. в режимі перемішування, коли засувка стоїть в положенні, що закриває вихід з робочого корпусу на напірну трубу, але відкриває прохід на перемішуючу форсунку;
 2. В режимі викачування, коли центральна засувка-шибер повернута в положення відкритого напірного отвору, та закритого отвору для форсунки.

За допомогою перемішуючої форсунки насос здатний перемішати навкруг себе густу рідину або осівший гній в радіусі до 2 метрів (або й більше, якщо рідина не така густа).

Конкурентні переваги насосів Stallkamp LНP:

 • стійкість до крихких сторонніх тіл і засмічення;
 • впевнена робота з гноєм з залишками соломи;
 • можливість перемішування рідини форсункою;
 • висока продуктивність і  напірний тиск до 4 Бар;
 • високоякісні електродвигуни Siemens;
 • численні опції для універсального використання.

Основні технічні характеристики довговальних насосів Stallkamp модель LНP:

 • Корпус насоса з сірого чавуну з покриттям двокомпонентним лаком на синтетичній основі;
 • Великий внутрішній простір корпусу - завдяки цьому відносна нечутливість до сторонніх тіл і засміченнь;
 • Вхідний отвір з зовнішнім подрібнюючим пристроем з покриттям з карбіду вольфраму для зносостійкості (LWP);
 • Робочий корпус насоса з верхнім всмоктуванням з подаючим шнеком (RMP);
 • Робоче колесо і ріжуче кільце з твердосплавним покриттям WIDIA (RMP);
 • Перемішуючі форсунки з можливостю зміни положення або повороту зверху;
 • Ущільнення валу насосу  за допомогою торцевих радіальних ущільнень вала зі спеціальними зносостійкими керамічними кільцями;
 • Ведучий вал, який працює в масляній ванні, кожух з високоякісної нержавіючої сталі V2A;
 • Контрольний щуп для перевірки рівня масла в кожусі.
Технічні характеристики серії LHP
Тип Потужність двигуна, кВт Число обертів Максимальний тиск, Бар Продуктивність, м3/год Діаметр твердих частинок Рівень шуму, дБ
LHP 110 11,0 1450 2.0 200 48 67
LHP 150 15,0 1450 2.5 250 48 67
LHP 185 18,5 1450 3.2 300 48 67
LHP 220 22,0 1450 4.0 350 48 67

Графік продуктивності насосів серії LHP

Насоси моделей LНР найкращим чином зарекомендували себе у наших клієнтів в Україні. Дзвонить, ми надамо можливість поспілкуватися з нашими клієнтами, які вже експлуатують насоси Stallkamp LHP (RMP).

Якщо ця коротка інформація Вас зацікавила, телефонуйте нам, ми відповімо на питання і надішлемо додаткову інформацію.

Наші фахівці зроблять розрахунки і підберуть оптимально потрібний Вам насос. Ми завжди стоїмо на боці клієнта, підбір насосів і вся наша робота здійснюється за принципом: «Стільки, скільки треба, а не стільки, скільки можна».

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ? ДІЗНАТИСЬ ЦІНУ? ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ


Для вирішення різних завдань Фірма «БТМ-Трейд» пропонує клієнтам кілька типів та десятки моделей сучасних промислових відцентрових насосів виробництва Німеччини та Данії.

Купити насос Stallkamp LHP-RMP Ви зможете зі складу в Києві з гарантійним терміном 2 роки. Ви не будете мати проблем з швидким і якісним сервісом і постачанням запасних частин для насосів. Сервіс насосів Шталькамп в Україні здійснює команда кваліфікованих сертифікованих заводом-виробником фахівців.

Основні запасні частини для промислових відцентрових насосів Stallkamp або Landia знаходяться в постійній наявності на складі в Києві. Будь-яку запчастину в залежності від терміновості, ми доставляємо на замовлення в найкоротші терміни від 7 до 15 днів, тому що все необхідне для ремонту у нас є на складі в м. Києві.

Контакт