Вартість: 1

Насос високого тиску Stallkamp TMHP

Основні відмінності відцентрових занурювальних насосів високого тиску TMHP:

 • Надійна тривала робота у найскладніших умовах;
 • Високий робочий тиск;
 • Вбудована система подрібнення;
 • Можливість застосування перемішуючої форсунки;
 • Впевнена перекачка густих речовин, наприклад густого гною свиней та корів.

Насос виготовлено в Німеччині для тривалого використання в екстремальних умовах!

Відцентрові насоси оптимально підходять для перекачування будь-яких  рідин з вмістом сухих речовин до 15%. Рідина для відцентрового насосу має бути не дуже в’язкою, текуча.  Ці насоси застосовуються в попередніх гноєзбірниках біля приміщень з тваринами, у відстійниках і ямах для рідкого гною глибиною до 10 м. Потужність електроприводу може бути від 11,0 до 22,0 кВт

Як працює відцентровий насос Шталькамп серії TMHP:

Занурювальний  насос високого тиску Stallkamp TMHP, на відміну від довговальних насосів LHР та LKP, котрі виготовляються під певну глибину збірника, є більш універсальним, оскільки може застосовуватися у ямах до 10 метрів (серійне виконання) та більше (опціонально).  Зазвичай насоси встановлюють на монтажній оснастці – підвішують на нержавіючому тросі або цепку, та за допомогою ручної лебідки опускають в рідину на дно збірника. Через всмоктувальний отвір насосу, що знаходиться зверху корпусу, рідина потрапляє всередину насоса, при цьому встановлений на валу ніж у вигляді шнека не  лише подрібнює волокнисті включення (напр. солому), а й спрямовує («заштовхує») рідину до вхідного отвору. За рахунок цього насос може створювати більш високий напірний тиск. Відцентрова сила, яку створюють оберти робочого колеса насоса, розганяє та штовхає рідину від центру до стінок корпусу та врешті «викидає» її в боковий вихідний отвір, до якого прикріплений напірний трубопровід.  Спеціальна конфігурація корпусу насоса Stallkamp ТМНР забезпечує вільний прохід  твердих включень  (наприклад гною із залишками соломи та грудками до 48 мм в діаметрі.

Враховуючи, що насоси TMHP мають систему зовнішнього подрібнення, їх іноді називають подрібнюючими насосами.

Така система подрібнення проста, дешева та надійна , проте справляється тільки з невеликою кількістю волокнистих, а також крихких забруднень.

Якщо в рідині багато волокон, мотузок тощо, то відцентровий насос навіть з такою системою може бути пошкоджений. В такому випадку Вам допоможе тільки попереднє відокремлення волокон , або застосування проточного подрібнювача.

Конкурентні переваги насосів Stallkamp ТМНР:

 • універсальне застосування для будь-якої глибини збірників;
 • стійкість до крихких сторонніх тіл і засмічення;
 • впевнена робота з гноєм з залишками соломи;
 • можливість перемішування рідини форсункою;
 • висока продуктивність і  напірний тиск до 3,8 Бар;
 • високоякісні електродвигуни Siemens;
 • численні опції для універсального використання.

Основні технічні характеристики довговальних насосів Stallkamp модель TMHP:

 • Електродвигуни 11,0 - 22,0 кВт;
 • Трифазні двигуни 400 В, 50 Гц, 1450 об/хв.;
 • Ступінь захисту IP 68 / клас ізоляції F = 155 °C;
 • Контроль температури кожної фази для захисту від перегріву – біметалеві термодатчики;
 • Корпус двигуна з нержавіючої сталі V2A 1.4301;
 • Корпус насоса з сірого чавуну з покриттям двокомпонентним синтетичним лаком;
 • Великий корпус насоса, тому не відбуваються засмічення;
 • Робоче колесо насоса з живильним шнеком і системою зовнішнього подрібнення;
 • Робоче колесо і вхідне кільце з твердосплавним покриттям WIDIA;
 • Ущільнення валу насосу за допомогою торцевих радіальних ущільнень вала зі спеціальними зносостійкими керамічними кільцями;
 • Електричний вимикач: пуск з ручним або автоматичним перемиканням  з  зірки на трикутник, з захисним автоматом двигуна і штекером CEE.

 

Технічні характеристики серії TMHP
Модель Потужність двигуна, кВт Тип Підключення Максимальний тиск, Бар Продуктивність, м3/год Діаметр прохідних засмічень
TMHP 110 11,0 Y / Δ 2,0 200 48
TMHP 170 17,0 Y / Δ 3,2 300 48
TMHP 220 22,0 Y / Δ 3,8 350 48

Графік продуктивності насосів серії TMHP

Занурювальні відцентрові електронасоси високого тиску Stallkamp - це результат багаторічного досвіду і постійного вдосконалення.  Насосні агрегати  Шталькамп надійні і безпечні, відрізняються високою продуктивністю, ефективністю і одночасно нешкідливі для навколишнього середовища.

Насоси моделі TMHP гарно зарекомендували себе у наших клієнтів в Україні.

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ? ДІЗНАТИСЬ ЦІНУ? ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ


Дзвоніть нам, ми надамо можливість поспілкуватися з нашими клієнтами, які вже експлуатують  насоси Stallkamp.

Якщо ця коротка інформація про обладнання Шталькамп Вас зацікавила, телефонуйте нам, ми відповімо на питання і надішлемо додаткову інформацію.

Наші фахівці зроблять розрахунки потужності насосу  і підберуть оптимально потрібну модель відцентрового насосу.

Ми завжди стоїмо на боці клієнта, підбір насосів і вся наша робота здійснюється за принципом:  «Стільки, скільки треба , а не стільки, скільки можна».

Для вирішення різних завдань перекачування  Фірма «БТМ-Трейд» пропонує клієнтам кілька типів та десятки моделей сучасних промислових відцентрових насосів виробництва Німеччини та Данії.

Купити насос  Stallkamp TMHP Ви зможете зі складу в Києві з гарантійним терміном 2 роки. Ви не будете мати проблем з швидким і якісним сервісом і постачанням запасних частин для насосів. Сервіс насосів Шталькамп в Україні здійснює команда кваліфікованихта сертифікованих заводом-виробником фахівців.

Основні запасні частини для промислових відцентрових насосів Stallkamp або Landia знаходяться в постійній наявності на складі в Києві. Будь-яку запчастину в залежності від терміновості, ми доставляємо на замовлення в найкоротші терміни від 7 до 15 днів. , тому, що все необхідне для ремонту у нас є на складі в м. Києві.

Контакт